Hakkımızda

Bosaş Kimya ve Boya Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak 1976 yılında faaliyete başlayan firmamız, ahşap boya ve vernikleri konusunda üretim ve pazarlama hizmeti sunarak Türkiye piyasasında faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar üretim yaptıktan ve edindiği tecrübeler sonucunda 2003 yılında İtalyan ICA S.P.A firması ile anlaşarak kalite anlamında dünya piyasasına hakim olan ICA firmasının Türkiye distribütörlüğünü bünyesine katmış ve piyasada yeniliklerin öncüsü haline gelmiştir. Aynı zamanda hizmet, kalite, çeşitlilik ve teknik destek konularında kendini geliştirmiş olan firmamız yüksek kalitedeki ürün yelpazesini Türkiye piyasasındaki müşterilerine sunarak çözüm ortağı haline gelmiştir. Bünyemizde bulundurduğumuz UV Solvent Bazlı ürünler, UV Su bazlu ürünler, Akrlik boya ve vernikler, Poliüretan boya ve vernikler, Poliester  Ürünler, Su bazlı ürünler ve Cam boyaları ile Mobilya veya ahşabın bulunduğu her yerde sizlere kaliteli hizmet vermek için siz müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Bünyemizde bulunan laboratuvarımız ile müşterilerin istekleri doğrultusunda her türlü çalışma yapılabilmektedir. Müşteriye özel renk çalışmaları, UV sistemler ile ilgili çalışmalar, Proje bazlı çalışmalarda kalite ve renk standartı gibi bir çok konuda laboratuvarımızda sizlere yardımcı olmak için çalışmaktayız. Aynı zamanda müşterilerin yaşadıkları problemler için hızlı çözüm bularak, üretim sürecinde zaman kaybetmeden doğru sonuca ulaşmalarında yardımcı olmaktayız. Özellikle UV sistem boya ve vernik uygulamalarında tecrübeli personelimiz, teknik desteğe öncelik vererek çözüm üretmektedir.

Bosaş Kimya ve Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, mobilya ve ahşap boya ve verniğe ihtiyaç duyduğunuz alanda, yüksek kaliteli ve geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekten, size ‘mobilyanız için en iyi seçim’ sunmaktan ve bunu da müşteri odaklı, hızlı servisimizle sizlere sunarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz ve bu hizmeti sizlerden aldığımız taktirlerle daha ileriye götürmeyi hedeflediğimizi bimenizi istiyoruz.

All for Joomla All for Webmasters